Bezoek van As te Kortrijk

Hoofdkantoor Kortrijk Logo Van-As

Morinnestraat 1
Kortrijk

Tel: +32 (0)56 21 89 33
Fax: +32 (0)56 21 84 13
info@van-as.be

Onze kantooruren

Maandag t.e.m. vrijdag
08.30 - 12.30 u. & 13.30 - 17.30 u.

Donderdagnamiddag telefonisch niet bereikbaar.

’s Avonds en zaterdag op afspraak.

Ons team boordevol experten


Van As Ruben

Van As Ruben

Bestuurder (via eigen bestuursvennootschap)
ruben@van-as.be
Dobbels Bart

Dobbels Bart

Bestuurder (via eigen bestuursvennootschap)
bart@van-as.be
Van As Gerrit

Van As Gerrit

Bestuurder (via eigen bestuursvennootschap)
gerrit@van-as.be
Decock Josiane

Decock Josiane

Personeelsverantwoordelijke - Dossierbeheerder
josiane@van-as.be
Deceuninck Lincy

Deceuninck Lincy

Teamleader
lincy@van-as.be
Zaouiati Wafa

Zaouiati Wafa

Senior Dossierbeheerder + IT-manager
wafa@van-as.be
Pattijn Eline

Pattijn Eline

Senior Dossierbeheerder
eline@van-as.be
Van de Steene Kristof

Van de Steene Kristof

Senior Dossierbeheerder
kristof@van-as.be
Blomme Maxime

Blomme Maxime

Junior Dossierbeheerder
maximeb@van-as.be
Maekelberg Katrijn

Maekelberg Katrijn

Senior Dossierbeheerder
katrijn@van-as.be
Janssens Michiel

Janssens Michiel

Senior Dossierbeheerder
michiel@van-as.be
Coussens Charlien

Coussens Charlien

Senior Dossierbeheerder
charlien@van-as.be
Schepens Fabrice

Schepens Fabrice

Senior Dossierbeheerder
fabrice@van-as.be
Vandenbossche Jonas

Vandenbossche Jonas

Junior Dossierbeheerder
jonas@van-as.be
Decock Pauline

Decock Pauline

Management Assistant + Marketing Manager
admin@van-as.be