Accountantskantoor Van As

Bij Van As hebben we een hart voor al wie zijn zakelijke dromen wil waarmaken. Wat uw sector ook is, onze medewerkers steken de handen uit de mouwen zodat u in de beste omstandigheden kunt starten, groeien en bloeien.

Van As biedt u het meest complete dienstenpakket op het vlak van boekhouding, fiscaal economisch en juridisch advies. Wij helpen u bij de aangifte van uw personenbelasting en zorgen voor de BTW-aangifte van uw zaak.

U kunt op ons team rekenen voor de opstart van uw eenmanszaak of de verdere uitbouw van uw KMO. Onze medewerkers staan u bij met raad en daad.

Aarzel niet ons te contacteren voor een afspraak of spring eens binnen zodat we voor u een dienstenpakket op maat kunnen samenstellen.

contacteer ons
Accountantskantoor Van As

Onze partners

KMO-portefeuille

KMO-portefeuille

De kmo-portefeuille is een subsidiemaatregel waardoor je - als ondernemer - financiële steun krijgt voor de aankoop van diensten die de kwaliteit van je onderneming verbeteren. Concreet zijn dat opleidingen en adviezen voor bijvoorbeeld het opstellen van een communicatieplan voor jouw bedrijf. De kmo-portefeuille wil toegankelijk zijn voor zoveel mogelijk bedrijven. 

Elke kmo krijgt subsidies om opleidingen en advies bij geregistreerde dienstverleners aan te kopen. Wil je weten wat er precies onder opleiding of advies valt? Aarzel niet ons hierover te contacteren. Wij helpen U graag verder.

Surf naar kmo-portefeuille.


Team Van As in Kortrijk


Van As Ruben

Van As Ruben

Zaakvoerder
ruben@van-as.be
Dobbels Bart

Dobbels Bart

Zaakvoerder
bart@van-as.be
Van As Gerrit

Van As Gerrit

Zaakvoerder
gerrit@van-as.be
Decock Josiane

Decock Josiane

Personeelsverantwoordelijke - Dossierbeheerder
josiane@van-as.be
Deceuninck Lincy

Deceuninck Lincy

Teamleader
lincy@van-as.be
Zaouiati Wafa

Zaouiati Wafa

Senior Dossierbeheerder + IT-manager
wafa@van-as.be
Pattijn Eline

Pattijn Eline

Senior Dossierbeheerder
eline@van-as.be
Capiau Pierre

Capiau Pierre

Junior Dossierbeheerder
pierre@van-as.be
Van de Steene Kristof

Van de Steene Kristof

Senior Dossierbeheerder
kristof@van-as.be
Maekelberg Katrijn

Maekelberg Katrijn

Senior Dossierbeheerder
katrijn@van-as.be
Janssens Michiel

Janssens Michiel

Senior Dossierbeheerder
michiel@van-as.be
Coussens Charlien

Coussens Charlien

Senior Dossierbeheerder
charlien@van-as.be
Blomme Maxime

Blomme Maxime

Junior Dossierbeheerder
maximeb@van-as.be
Schepens Fabrice

Schepens Fabrice

Senior Dossierbeheerder
fabrice@van-as.be
Vandenbossche Jonas

Vandenbossche Jonas

Junior Dossierbeheerder
jonas@van-as.be
Gevaert Pieter-Jan

Gevaert Pieter-Jan

Jurist
pieter-jan@van-as.be
Decock Pauline

Decock Pauline

Management Assistant + Marketing Manager
admin@van-as.be
Vantieghem Chloé

Vantieghem Chloé

Administratief medewerker
chloe@van-as.be

Team Van As in Roeselare


Dobbels Bart

Dobbels Bart

Zaakvoerder
Van As Ruben

Van As Ruben

Zaakvoerder
Vanelslander Rosemie

Vanelslander Rosemie

Senior Dossierbeheerder
rosemie@van-as.be
Steen Pieter

Steen Pieter

Senior Dossierbeheerder
pieter@van-as.be
Vanryckeghem Maxime

Vanryckeghem Maxime

Senior Dossierbeheerder
maxime@van-as.be